Jak Pomóc Fundacji ?

Pomoc to nie tylko pieniądze. Dają jedak największą elastyczność i umożliwiają dobranie narzędzi, na przykład konkretnych terapii lub zakupu pomocy rehabilitacyjnych, które w danym momencie są najbardziej potrzebne.

Czego nie powinieneś robić?

• Prosimy Państwa o nie dokonywanie wpłat przekazami pocztowymi na adres fundacji.
    Będą one zwrócone nadawcy.
  • Prosimy Państwa o nie przesyłanie gotówki. Nie przyjmujemy żadnych darowizn w tej formie. One również będą zwracane nadawcy.

Co możesz zrobić?

• Wpłać pieniądze na konto bankowe Fundacji przelewem. Numer rachunku znajdziesz u dołu strony.
  • Wpłać pieniądze na konto bankowe Fundacji wpłacając je w oddziale Banku Raiffeisen.
    Konto bankowe wybraliśmy tak, by wpłaty w oddziałach tego banku były możliwe bez żadnej prowizji. Numer rachunku znajdziesz u dołu strony.
  • W tytule zawsze prosimy Państwa o wpisanie nazwy projektu. Dzięki temu wiemy na co mają zostać przeznaczone środki zgodnie z wolą darczyńcy.
    Przykład: jeżeli chcą Państwo wesprzeć nasz pierwszy i podstawowy projekt, w tytule przelewu prosimy Państwa po prostu o napisanie “Adam Moritz”.

Wpłacanie środków na konto fundacji daje Państwu pewność, że zostaną one rozdysponowane zgodnie z celem jakiemu miały służyć.

Działając w oparciu o przepisy prawa, fundacja podlega kontoli między innymi takich organów administracji państwowej jak Ministerstwo Zdrowia i jest zobowiązana do składania regularnych sprawozdań ze swojej działalności.
Mamy nadzieję, że zapewniona w ten sposób kontrola będzie dla Państwa dodatkowym zabezpieczeniem przekazania środków na konkretny cel.

Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie!

Jeżeli chciałbyś pomóc w inny sposób, prosimy skontaktuj się z nami.

Osoby fizyczne lub prawne, które zdecydują się wpłacić jednorazowo kwotę powyżej 1 tys zł,
stają się zgodnie z zasadami przyjętymi przez Fundację Carpe Diem Sponsorami Fundacji.
Sponsor na swoje życzenie może zachować anonimowość, ale odwdzięczamy się naszym Sponsorom umieszczając ich listę na naszych stronach i rezerwujemy sobie możliwość umieszczenia informacji o nich na innych materiałach dotyczących działalności Fundacji.

Status Sponsora Fundacji można otrzymać w uznaniu okazanego wsparcia, również w innych przypadkach, na wniosek Zarządu Fundacji.

Pomoc

Darowizny przekazane Fundacji Carpe Diem można odliczyć od podstawy opodatkowania w zeznaniu rocznym.

Darowizny muszą być przekazane przelewem do 31 grudnia każdego roku, a dowodem jest potwierdzenie dokonania wpłaty na rachunek bankowy.

Na życzenie Fundacja Carpe Diem wystawi potwierdzenie przyjęcia darowizny.