“Zoga Therapy w Pediatrii

Moduł 2.

Prowadzący: Wojciech Cackowski
Prowadząca: Agnieszka Wójtowicz

Szkolenia są prowadzane na podstawie / licencja:

WOJCIECH CACKOWSKI jest twórcą podstaw projektu ZOGA MOVEMNT i posiada prawo do prowadzenia szkolenia w ramach metody Zoga Therapy

Poczytaj o projekcie ZOGA.
Poczytaj o Wojtku.
Poczytaj o Agnieszce.

Szczegóły dotyczące szkolenia poniżej.

Sprawdź planowane miejsca i terminy szkoleń

Informujemy, że kurs przeznaczony jest dla fizjoterapeutów oraz lekarzy
(w szczególności pracujących z dziećmi).

Plan Szkolenia ZOGA

Adresaci: fizjoterapeuci, lekarze (w szczególności pediatrzy, ortopedzi).

Cel: Zapoznanie z technikami uwalniania tkanek miękkich podparte umiejętnością precyzyjnej oceny strukturalnej i funkcjonalnej. Zdobycie umiejętności pozwalających na wykorzystanie technik uwalniania mięśniowo-powięziowego.

Zakończenie: szkolenie zakończone uzyskaniem imiennych certyfikatów.

Cena: 3600  Moduł 1. ROZLUŹNIANIE MIĘŚNIOWO POWIĘZIOWE
Cena: 3600   Moduł 2. RÓWNOWAŻENIE STRUKTURALNE
W cenie zapewnione są skrypty. Rezerwacja miejsca na kursie możliwa jest po wykonaniu wpłaty wstępnej wynoszącej 800 zł.
Pełna płatność za kurs powinna być dokonana najpóźniej trzy tygodnie przed rozpoczęciem kursu.

Zoga Therapy w Pediatrii to szkolenie skupione na manualnym uwalnianiu restrykcji mięśniowo – powięziowych stosowanych w pediatrii w szczególności z dziećmi z problemami neurologicznymi. Praca manualna jest wsparta badaniem strukturalnym i funkcjonalnym oraz wspomaganiem oswobodzenia tkanek w ruchu przy aktywnym udziale terapeuty kierującego ruchem pacjenta. Ćwiczenia używane dla przywracania ślizgu tkanek miękkich są adaptacją pediatryczną ruchów pochodzących z metody Zoga Movement. Całość stanowi kompleksowe podejście terapeutyczne dla pracy z dziećmi.